thumbs-iconЗавжди неймовірно чисто!

clock-iconчаси роботи : Пн-Сб (8.00 - 18.00)

ДЕЗИНФЕКЦІЯ ОСЕЛІ ПРИ ГРВІ ТА ГРИПІ

Дезінфекція квартири – один із способів профілактики застуди в епідемічний сезон. Не менш актуальною є дезінфекція та в тих випадках, якщо вдома захворів один із членів сім’ї, і необхідно убезпечити інших. Природно, що тільки за рахунок проведення дезінфекції повністю виключити захворювання не можна, але в комплексі з профілактичними заходами і зміцненням імунітету це буде цілком ефективно. Як же правильно проводити дезінфекцію квартири, які прості та ефективні засоби для цього можна застосувати?

Трохи про віруси:

Вірусні інфекції надзвичайно активні в період міжсезоння, коли погода нестійка. Цьому сприяє скупченість людей в закритих приміщеннях і сприятливі умови для вірусів у зовнішньому середовищі. Так, вірус грипу добре зберігається на частинках пилу і слини в повітрі приміщень до 4 годин. У сухому вигляді на поверхнях меблів і предметів інтер’єру він може виживати протягом декількох тижнів. Аденовірусна інфекція поширюється також з водою, в тому числі з водопроводу, причому збудники зберігають життєздатність до 4 місяців. Добре зберігається вірус на меблях і одязі в сухому стані. Він здатний зберігати активність до 2 тижнів, якщо це кімнатна температура і до декількох місяців – при температурі близько + 5 ° C.

Риновіруси, який викликає більшість простудних нежиті, передається при контактах. Нерідко хворі торкаються руками до носа, а потім доторкаються до різних поверхонь в будинку, залишаючи на них сотні вірусів. На поверхні рук віруси можуть виживати до декількох годин (якщо не вимити руки з милом), на дверних ручках, меблях і предметах – до декількох діб.

Тому, якщо в будинку є хворі з температурою, нежиттю і кашлем, їм необхідна ізоляція, а вашій оселі – дезінфекція.

Мagic Clener Balu 💖 забезпечить вам професійне, безпечне та оздоровлююче прибирання (особливо зараз під час карантину).

📞 (067) 395 13 59

ОНЛАЙН-ЗАЯВКА